www.dremo.comwww.dremo.com | Stellenangebot | Aktualisiert am: 22.7.2021
Firemní sídlo: Drážďany - Práce na dobu neurčitou - Nástupní prémie 300 eur - Německá pracovní smlouva

Chcete změnit svou práci nebo novou hledáte? Rádi byste začali co nejdříve?

Firma DREMO Personaldienstleistung GmbH nabízí zkušeným elektrikářům a instalatérům jistotu práce po celý rok!

Spolehnout se můžete na podporu česky hovořícího personálu a profesionální péči našich disponentů.

ELEKTRIKÁŘ či INSTALATÉR - práce v Německu!

Nabízíme Vám:

  • německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • kompletní organizace práce a ubytování
  • tarifní plat + diety (od 2.400 EUR čistého měsíčně)
  • nezdaněných 44 EUR měsíčně na benefitovou kartu Sodexo Benefits Pass
  • nástupní prémie 300 EUR
  • zdravotní a sociální pojištění
  • 100 EUR ročně na pracovní oblečení
  • možnost výplaty týdenních záloh
  • příspěvky na Vánoce a na dovolenou
  • příplatky za přesčasy a práci o svátcích
  • až 500 EUR odměna za doporučení dalšího vhodného zaměstnance

Požadujeme komunikativní znalost německého jazyka a zkušenosti v oboru (či výuční list). Vlastní automobil výhodou a praxe z německy hovořících zemí vítány.

Náplň práce:
Elektrikář - obecné realizace a instalace elektrických zařízení - domovní i průmyslové instalace, pokládání a připojení kabelů, testování a údržba elektronických systémů.

Instalatér - instalace, uvedení do provozu a údržba sanitárních, topných a klimatizačních zařízení - výměna částí (např. těsnění, filtry, nástavce), zasítění soustav a systému, údržba, servis a zjištění chyb + jejich oprava.

Kontakt

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat! Jsme Vám denně k dispozici od 7:30 do 16:30 hodin! Těšíme se na Vás!

Tel.: +420 234 709 522; +49 351 8977522
Email: prace@dremo.com
Web: www.dremo.com/cs

Kartenansicht:
Dremo Personaldienstleistung GmbH
Overbeckstraße 21
Dresden 01139, Sachsen
Deutschland
prace@dremo.com
Tel: +420 234 709 522

Job-Hotline | Inserat schalten

Job-Hotline | Inserat schaltenSuchen Sie Personal?
Möchten Sie eine offene Stelle besetzen?
Suchen Sie Arbeitskräfte aus Tschechien?

Dann nutzen Sie die Möglichkeit zur Schaltung von grenzüberschreitenden Stellenanzeigen auf
prag aktuell.

Ihr Stellenangebot erscheint dabei automatisch gleich in drei Jobbörsen, nämlich zusätzlich noch auf Tschechien Online (www.tschechien-online.org) sowie der deutsch-tschechischen Stellenbörse interpráce (www.interprace.cz).

Bei Interesse können wir Ihnen auch ein Angebot für die Anzeigenschaltung in weiteren (branchenspezifischen) tschechischen Jobbörsen sowie in Printmedien in der tschechischen Grenzregion machen.

Kontakt

Telefon: +420 605 512 356
E-Mail: jobs@prag-aktuell.cz

​Rufen Sie uns an oder schreiben uns eine E-Mail, wir werden uns umgehend mit Ihnen in Verbindung setzen.

Gerne beraten wir Sie und machen Ihnen ein ganz auf Ihre Bedürfnisse zugeschnittenes Angebot - selbstverständlich für Sie unverbindlich und kostenlos.

Oder, wenn Sie genau wissen, was Sie wollen und es ganz schnell gehen soll, nutzen Sie einfach unser unten verlinktes Auftragsformular.

Auch interessant