www.trutwin-dach.dewww.trutwin-dach.de | Stellenangebot | Aktualisiert am: 14.10.2024
Lokalita: Angern, Sasko-Anhaltsko - ubytování zajištěno - nástup možný ihned

Profil společnosti

Pokrývačská firma Trutwin byla založena v roce 1900 a již po 4 generace platí za mistrovskou firmu v oblasti střešních prací. Náš tým se skládá z 5–10 zaměstnanců, kteří jsou díky svému vzdělání schopni poskytovat kvalitní řemeslné služby.

Nabízíme tyto služby pod jednou střechou:

  • pokrývačské práce
  • práce na dřevostavbách
  • lešenářské práce
  • ochrana před bleskem
  • pronájem jeřábů

Hledáme

- pokrývače / pokrývačku

a/nebo

- klempíře / klempířku

(m/ž/jiné)

Vaše úkoly

  • pokrývačské práce nebo další práce na střeše
  • údržbové střešní práce
  • klempířské práce, jako je falcování krytiny a zpracování plechu
  • tesařské práce

Naše požadavky / vaše kvalifikace

  • vyučení v oboru pokrývač
  • nebo dlouholetá praxe pokrývače nebo klempíře
  • řemeslná zručnost
  • přátelské vystupování
  • týmová spolupráce / týmový hráč
  • samostatnost při práci
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost německého jazyka nutná

Nabízíme

  • zaměstnání na dobu neurčitou na plný úvazek v rodinné firmě
  • rozmanitou pracovní náplň s možnostmi dalšího rozvoje
  • můžeme poskytnout nezařízený byt k pronájmu
  • rodinnou pracovní atmosféru a kolegiální tým
  • mzdu v souladu s platnými tarify a další sociální výhody
  • 13. měsíční plat
  • příspěvek na dovolenou

Pokud hledáte zajímavou výzvu, chcete pracovat v malé rodinné firmě a máte požadovanou kvalifikaci, pak se těšíme na Vaši přihlášku.

Kontakt:

Zašlete nám svou přihlášku uchazeče včetně životopisu (prosíme v němčině), e-mailem na: service@trutwin-dach.de

nebo poštou na adresu:

Dachdecker- und Klempnermeister
Michael Trutwin
Am Weinberg 2
39326 Angern
Německo

E-mail: service@trutwin-dach.de

Web: www.trutwin-dach.de
Instagram: Trutwin Dach (@trutwindach)

Kartenansicht:
Dachdecker- und Klempnermeister Michael Trutwin
39326 Angern, Sachsen-Anhalt
Deutschland
service@trutwin-dach.de

Job-Hotline | Inserat schalten

Job-Hotline | Inserat schaltenSie suchen Personal?
Sie möchten eine offene Stelle besetzen?
Sie suchen Arbeitskräfte aus Tschechien?

Dann nutzen Sie die Möglichkeit zur Schaltung von grenzüberschreitenden Stellenanzeigen auf
prag aktuell.

Ihr Stellenangebot erscheint dabei automatisch gleich in drei Jobbörsen, nämlich zusätzlich noch auf Tschechien Online (www.tschechien-online.org) sowie der deutsch-tschechischen Stellenbörse interpráce (www.interprace.cz).

Bei Interesse können wir Ihnen auch ein Angebot für die Anzeigenschaltung in Polen, der Slowakei sowie weiteren großen tschechischen Jobbörsen machen.

Kontakt

Telefon / WhatsApp: +420 605 512 356
E-Mail: jobs@prag-aktuell.cz

​Rufen Sie uns an oder schreiben uns eine E-Mail, wir werden uns umgehend mit Ihnen in Verbindung setzen.

Gerne beraten wir Sie und machen Ihnen ein ganz auf Ihre Bedürfnisse zugeschnittenes Angebot - selbstverständlich für Sie unverbindlich und kostenlos.

Oder, wenn Sie genau wissen, was Sie wollen und es ganz schnell gehen soll, nutzen Sie einfach unser Auftragsformular.

Auch interessant