www.avento-logistics.dewww.avento-logistics.de | Stellenangebot | Aktualisiert am: 16.6.2024
Místo výkonu práce: 87600 Kaufbeuren, Bavorsko (mezi Mnichovem a Lindau) - požaduje znalost němčiny a přestěhování do Německa - nástup možný ihned

Jsme perspektivní, silně expandující společnost vedená svým vlastníkem a sídlíme v Kaufbeurenu. Klíčová kompetence firmy spočívá ve vývoji, projektování a realizaci komplexních logistických řešení v oblasti smluvní a přepravní logistiky, systémově řízené přepravy kompletních nákladů a kusového zboží v západní a východní Evropě.

Ze znalostí a mezinárodních služeb společnosti AVENTO LOGISTICS Internationale Speditions GmbH profitují zákazníci v celé Evropě. K našim zákazníkům patří mezinárodní koncerny i střední a malé podniky z chemického, automobilového, papírenského, ocelářského a strojírenského průmyslu, z oblasti IT, obchodu, služeb a stavebnictví.

Abychom mohli naplnit naše úkoly a posílit náš tým, hledáme k nejbližšímu možnému termínu nástupu pro sídlo firmy v Kaubeurenu, D-87600 zaměstnance/-kyni na pozici

Dispečer / plánovač dopravy (m/ž/jiné) pro logistické služby v Česku a na Slovensku

 Pracoviště: Kaufbeuren, Bavorsko

Jako přímá kontaktní osoba našich zákazníků víte, jak naplnit jejich požadavky s využitím vysoce kvalitní organizace a koordinace. Zaměřujeme se na kvalifikované odborníky s dobrou znalostí v oblasti exportu, importu, dispozice a klientského poradenství.

Náplň práce:

  • spolupráce s mezinárodním týmem v aktivním, dynamickém prostředí
  • zajištění včasných dodávek pro naše zákazníky při optimálním vytížení nákladních vozidel
  • vyjednávání o nákupu a prodeji
  • plánování dodavatelských zakázek a samostatná kontrola úspěšnosti pomocí našeho řídícího a informačního systému
  • organizace a odbavení kompletních i dílčích zásilek v mezinárodní silniční přepravě
  • samostatné vyřizování administrativních úkolů

Váš profil:

  • máte dokončené odborné obchodní vzdělání, ideálně jako obchodník/-ce v oblasti dopravy, nebo jiné odpovídající vzdělání/kvalifikaci se zaměřením na export-import, clo, logistiku, marketing, popř. dispozici
  • dobrá znalost němčiny, mateřský jazyk čeština nebo slovenština
  • další jazykové znalosti v jednom či více jazycích jsou ideální a vítané
  • vyznáte se v práci s aktuálními verzemi aplikací balíčku MS Office
  • jste odolní vůči zátěži, flexibilní a máte smysl pro týmovou spolupráci

Co Vám nabízíme:

  • motivující a rozmanitou činnost v úspěšném a stále rostoucím podniku s mezinárodní působností a lokální zakotvením
  • stabilní, dlouhodobé a moderní pracovní místo a velmi dobrou firemní atmosféru
  • fundované a na praxi zaměřené zapracování s osobním mentorem a odborným trenérem
  • otevřenou, konstruktivní diskusní kulturu s plochou hierarchií a krátkými rozhodovacími procesy
  • možnost další kvalifikace ve formě interních školení a tréninků
  • pravidelnou pracovní dobu (pondělí až pátek mezi 8 a 17. hodinou, žádná práce na směny, žádná práce o víkendech)
  • atraktivní sociální benefity a pravidelné firemní a týmové eventy

Upozornění:

U nabízené pracovní pozice je pracoviště v bavorském Kaufbeurenu. Práci nelze provádět z domácí kanceláře, ale je nutné přestěhování do blízkosti sídla naší společnosti.

Kontakt:

Své přihlášky s kompletními podklady o uchazeči s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu a představy o platu zasílejte prosím na:

AVENTO LOGISTICS Internationale Speditions GmbH, z. Hd. Herrn Kirsanov, o.kirsanov@avento-logistics.de